Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

SAKARYA HALDIZ PATENT TESCİL

SAKARYA HALDIZ PATENT TESCİL
24 Ekim 2022

SAKARYA HALDIZ PATENT TESCİL

Sakarya Patent, marka ve patent tescili konusunda kaliteli hizmet sunan şirketlerden biridir. Marka patent tescil işlemleri, marka sahiplerinin, markaların hak ve yükümlülüklerine sahip olma talebi ile elde ettikleri kişisel dosyalardır. Bu oluşumlar, markalar ile yaratıcılarının şirketleri arasında üçüncü kişilerin olası müdahalelerinin hukuken dışlanmasını mümkün kılar. Ancak bir patente sahip olmak ve tescil ettirmek birçok yasal adımı içeren karmaşık bir süreçtir. Kendi markaları, hizmetleri ve marka yüzleri için patent/tescil almak için öncelikle başvuruyu tamamlamaları, gerekli belgelerle başvuru yapıldıktan sonra, uzmanlar tarafından kontrol edilen belgelerin tamamen kurallara uygun olduğu tespit edilirse onaylanması gerekir. Bu anlamda markanın kanun önünde resmen tescili tescilsiz bir yaratıcıya değil, kurumumuz bünyesinde başvuru işlemini tamamlamış ve güvenilir bir patent alma konusunda herhangi bir sorunla karşılaşmamış kişilere aittir.

Sakaryada marka tescil konusunda öncü olan firmamız ile Sakarya’da ISO9001 yönetmeliğine uygun kalitede marka tescil işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Sakarya’da Patent Ofisi ve  ISO 9001 Kalite Hizmeti

Sakarya’da patent ofisi ile marka patent tescil işlemleri, markaya sahip olan firmaların kendilerini temsil eden markanın izleri ile özdeşleşmesini sağlar. Markanın diğer kurum ve kuruluşların tanıtımı için yasal olarak kullanılmasını engeller. Yetki tamamen marka vekili kimse onda olur. Bu durum firmaların prestijini korumaktadır. Aynı zamanda şirket, marka üzerinde sahip olduğu hakları sonsuza kadar muhafaza eder. Gösterdiği hassasiyetle bu süreci yasal olarak yönetmektedir. Kanuna aykırı olarak elde edilen patentler ve tesciller, Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından tamamen geçersiz sayılır. Bu durumda marka sahipleri, patentlerini ve tescillerini güvenilir kaynaklardan almalı ve ardından şirketlerine yönlendirmelidir.

Sakarya Marka TesciliFirması

Sakarya marka tescil işlemleri, markaya sahip olan firmaların kendilerini temsil eden markanın izleri ile özdeşleşmesini sağlar. Sakarya’da ISO9001 kalite belgesi ile sağlanan bu hizmet, markanın diğer kurum ve kuruluşların tanıtımı için yasal olarak kullanılmasını engeller. Bu durum firmaların prestijini korumaktadır. Aynı zamanda şirket, marka üzerinde sahip olduğu hakları sonsuza kadar muhafaza eder. Gösterdiği hassasiyetle bu süreci yasal olarak yönetmektedir. Kanuna aykırı olarak elde edilen patentler ve tesciller, Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri tarafından tamamen geçersiz sayılır. Bu durumda marka sahipleri, patentlerini ve barkod onaylı tescillerini güvenilir kaynaklardan almalı ve ardından şirketleri ile birlikte tanımlamalıdır.

Adapazarı Marka Tescili

Çoğu zaman büyük veya küçük marka olup olmadığı fark etmeksizin, marka sahibi şirketler kendilerine meydan okumaya çalışır ve bu amaç için belirli bir bütçe ayırmaya çalışır. Ancak ülkemizde ve tüm uluslararası platformlarda patent tescili konusunda bundan daha az sayıda geçerli, güvenilir ve temel kaynak bulunmaktadır. Bunlar, her muhatabın çalıştığı şirkete hitap ettiği ilk ürün kimlikleridir. Sakarya’da patent ofisi ile ISO belgeli patentler almak oldukça kolay ve güvenilirdir. Ayrıca patentli her buluş ülke ve dünya sanayisine katkı sağlayarak ortak gelişmeyi mümkün kılmaktadır.

Patentli ürünler çok daha geniş bir kitleye ulaşıyor ve kontrol edilip onaylanan ürünlerin meraklılarla buluşmasını sağlıyor. Barkot bulunduran ürün kullanıcılarının çok daha kolay ve rahat alışveriş yapmalarını sağlar. Firmamızın deneyimli kadrosu ile Adapazarı markaAdapazarı marka tescilAdapazarı patent, Adapazarı’nda patent hizmetlerinden yararlanırken bu hizmetler uzmanların gözetiminde alınır. Bu patentler, diğer kurum ve kuruluşları patentli markalara yönelmeye teşvik etmektedir.

Sakarya TSE ve İSO Onaylı Patent ve Tescil

Sakarya TSE onaylı patent ve marka tescilleri oldukça büyük önem taşımaktadır. Bir kişi veya işletme tarafından üretilen mal veya hizmetleri diğer mal veya hizmetlerden ayıran işarete marka denir. Bu ticari markanın yasal korumasına marka tescili denir. Marka tescili, işletmeler ve bireyler için önemli avantajlar sunmaktadır. Çünkü tescil işlemi başkalarının markanızı kullanmasını engelleyecektir. Ayrıca, ticari marka tescili ile bireyler ve işletmeler ticari markaları üzerinde tam haklara sahip olacaklardır. Bunların yanı sıra kişi ve şirketlerin miras, lisans veya devir gibi hakları da bulunmaktadır. Bu tescilin şartları değişkendir, marka tescil süresi gerekli ek ücretlerin ödenmesi ile uzatılabilir. Sakarya’da İSO belgeli marka ve patent tescillerini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Hibe Desteği

Kişi veya kurumlar, markalarını tescil ettirmek için Türk Patent Enstitüsü'ne (TPK) başvururlar. Ancak başvurularının geçerli olabilmesi için kurum tarafından istenen belgelerin eksiksiz ve eksiksiz olarak hazırlanması gerekmektedir. Kayıt başvurusu bireysel olarak veya bir avukat tayin edilerek yapılabilir. Tescil başvuruları sadece avukatlar tarafından yapılır. İzmit, Düzce ve civarında hibe destek sağlayan güvenilir firmamız ile sizler de kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tübitak Projelerinde Marka Tescil Önemi

Tübitak projelerinin markalarını veya kullandıkları markayı korumak, ayırt edici ve taklit edilemez olmak için Türk Patent Enstitüsü ile iletişime geçerek markalarını ISO belgeli Sakarya Patent ile tescil ettirmeleri gerekmektedir. Bu tescil işlemi ile marka 10 yıl süreyle hukuken korunacaktır. Nihayetinde yasal sürelerini uzatarak ticari markalarını korumaya devam edecektir. Marka tescilinin bireyler ve işletmeler için sağladığı diğer faydalar ise, kişi ve şirketler, yasal yapılar çerçevesinde markayı başkasına devredebilir, garanti verebilir veya kullanım hakkı (Lisans) verebilir.