Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Akçakoca Marka Tescil

Akçakoca Marka Tescil
05 Kasım 2022

Akçakoca Marka Tescil

Marka Tescili başvurularında Türk Patent ve Marka Kurumu’nun istediği bir takım evraklar bulunmaktadır. Bunu hem şahıs hem de tüzel kişiden istemektedir. Her iki şekilde de istenen belirli evrakların eksiksiz olarak teslimi gerekmektedir.

Marka Tescili ile yasal olarak koruma altına almak istediğiniz ürünleriniz için bu markalaşma sürecinin yönetim kontrolünde çözüm ortağınız olabiliriz. Akçakoca Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent Ofisi olarak Marka Tescil işlemlerinin tüm süreçlerinde size profesyonel olarak danışmanlık ve vekillik hizmetleri sunmaktayız.

Sürdürmekte olduğumuz faaliyetlerimiz arasında Marka Tescili dışında;

  • Patent Tescili,
  • Telif Hakkı,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili de bulunmaktadır. 

Ayrıca hem yurt içi hem de yurt dışında faaliyetlerimizi büyük bir titizlikle ve profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Tescil ve Telif işlemlerinizin tüm süreçlerini takip edebilmemiz için vekalet vermeniz yeterli olmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanmanız halinde, başvurudan itibaren tüm süreç tarafımızca profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Tüm prosedürlere ve evrak bilgilerine sahip olmamız nedeni ile sürecin hızlanmasında etkin rol oynamaktayız.

Evrakların eksiksiz teslimi ile başlayan süreç, kurumun onay vermesi ya da ek süre vermesiyle sona erer. Eğer kurum ek süre verdiyse gerekçesini açıklar. Verilen 2 aylık süreçte eksik görülen durumlar giderilerek evrak tekrar teslim edilir. Kurumun hiçbir eksik görmemesi ile birlikte Marka Tesciliniz gerçekleşir. Markanızın Resmi Marka Bülteni’nde yer almasıyla süreç sona erer ve ürününüz markalaşır.

Markanızı tescil ettirmeniz, yasal olarak isim hakkına sahip olduğunuz anlamına gelmektedir. Ayrıca ürünlerinizin diğer ürünlerden farklı olduğunu açıkça beyan etmiş olursunuz. Marka Tescilinin bir diğer artısı da ürünlerinizin yasal koruma altına alınmasıdır. Markanız Resmi Marka Bülteni’nde yayınlandıktan sonra ürününüz hiçbir şekilde taklit edilemez veya kopyalanamaz.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84