Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Akyazı Marka Tescil

Akyazı Marka Tescil
05 Kasım 2022

Akyazı Marka Tescil

Şahıs ya da tüzel kişi olması fark etmeksizin ticari hayatın marka tescili ile başlaması kişinin markasını güvence altına alır. Yasal olarak bir isim hakkına sahip olur. Akyazı Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ile iletişime geçebilirsiniz. Ticari hayatınızın ilk adımı olan marka tescili için Haldız Patent ofisine vekalet verdiğinizde, tüm işlemlerinizle uzman ekibimiz ilgilenecektir.

Haldız Patent Ofisi olarak; marka tescili, patent tescili ve telif hakkı konularında yurt içi ve yurt dışına uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz. Danışmanlık ve vekillik hizmeti verdiğimiz danışanlarımız için tüm sürecin yönetiminde aktif rol oynayarak, iş yüklerini azaltıyoruz. Evrakların takibi ve prosedürlerin tamamlanması aşamaları için Haldız Patent ofisimize güvenebilirsiniz.

Uzman kadromuz ile yürüttüğümüz bu süreçte gerekli olan evrakların tamamlanması ve sürecin takibini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Şahıs ya da tüzel kişi olarak başvuracağınız marka tescil için firmamıza vekalet vermeniz yeterli olacaktır. Marka tescil sınıflarından markalaştıracağınız ürününüze uygun sınıfı belirledikten sonra marka tescil için istenen evrakların düzenlemesine geçmekteyiz. Tüm evrakların eksiksiz olduğundan emin olduktan sonra başvuru süreci başlar.

Şahıs ya da tüzel kişi olarak teslim edilmesi gereken evraklar;

  • Sürecin takibi ve yönetimini yapacak olan kişi ya da kurum için vekaletname,
  • Marka tescili başvurusu şahıs başvurusu ise; T.C. kimlik numarası veya kimlik fotokopisi,
  • Tüzel kişi başvurusu ise; vergi levhası ve faaliyet belgesi,
  • Şahıs ya da tüzel kişi olması fark etmeksizin markanın imgesel ifadesi, simgesi ya da işareti,
  • Başvuru için yatırılması gereken paranın yattığına dair banka dekontu.

Evraklarınızın eksiksiz şekilde teslim edilmesi sürecinden sonra, eğer uygun görülmeyen bir duruma da rastlanmadıysa tescil başvurunuz onaylanır. Bu sürecin ardından Resmi Marka Bülteni’nde tescil edilen markanızın ismi yayınlanır. Evraklarınızda ya da herhangi bir duruma dair uygun görülmeyen durum meydana geldiyse Enstitü size ek süre tanır. Tanınan ek süre içerisinde uygun görülmeyen durumu giderip tekrar evraklarınızı teslim etmeniz gerekir.

Vekalet vermeniz durumunda Haldız Patent sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder.

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84