Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Arifiye Marka Tescil

Arifiye Marka Tescil
10 Kasım 2022

Arifiye Marka Tescil

Marka tescili firmalar için bir nevi kimlik demektir. Her firmanın kendisini diğerlerinden ayırt etmek amacıyla alması gereken bu tescil belgesi, Türk Patent Enstitüsü tarafından verilmektedir. Ancak bunun için verilmesi gereken evraklar bulunmaktadır. Şahıs ya da tüzel kişi olması fark etmeksizin her başvuru için belgeler istenmektedir.

Arifiye Marka Tescil için Haldız Patent ofisi ile çalışmanız halinde tüm bu başvuru süreci, dosya takip ve evrakların teslimi gibi yorucu işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. Haldız patent olarak tüm süreçlerde uzman ekiplerimiz tarafından işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.

Bunun için yapmanız gereken yalnızca firmamıza vekalet vermektir. Vekalet sonrası geriye kalan tüm marka tescil işlemleri ile uzman ekibimiz ilgilenmektedir. Marka tescilin yanı sıra, patent tescil ve telif hakkı için de firmamıza başvurabilir, danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ayrıca yurt içi veya yurt dışı olması fark etmeksizin firmanız için danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Uzman ekibimizle danışmanlığını ya da vekilliğini yaptığımız tüm firmaların süreçlerini itina ile takip etmekteyiz. Aynı zamanda gerekli evrakları profesyonel bir şekilde düzenleyerek, gerekli mercilere teslimini gerçekleştirmekteyiz.  

Marka tescil işlemleriniz için Haldız Patent ofisimize şahıs ya da tüzel kişi olarak başvurabilirsiniz. İşlemleriniz için gerekli olan prosedürlerin uygulanması ve evrakların teslimi gibi süreçlerde aktif rol oynamamız için vekalet vermeniz yeterli olmaktadır.

Marka tescil için takibini yapacağımız ve Türk Patent Enstitüsü’ne teslim edeceğimiz evraklar şu şekildedir;

  • Öncelikle marka tescil için başvuru sürecini Haldız Patent olarak yönetebilmemiz için vekaletname,
  • Şahıs başvurularında T.C. kimlik numarası veya kimlik fotokopisi yeterli olurken, tüzel kişi başvurularında; vergi levhası ve faaliyet belgesi istenmektedir.
  • Markalaştırmak istediğiniz ürünün işaret veya ifadesi,
  • Bankaya yatırılan paranın dekontu.

Vekalet vermeniz durumunda Haldız Patent sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Eksiksiz şekilde teslim edilen evraklarda sorun yaşanmamaktadır. Herhangi uygun görülmeyen bir durumla da karşılaşılmazsa tescil başvurusu onaylanır. Tescil edilen markanız Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanır.

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84