Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Dilovası Marka Tescil

Dilovası Marka Tescil
22 Kasım 2022

Dilovası Marka Tescil

Şahıs ya da tüzel kişi olması fark etmeksizin ticari hayatın ve ihracatın ilk adımı marka tescili ile başlamaktadır. Markalaşma, ürünlerin hukuki olarak güvence altında olmasını sağlar. Marka Tescili ile birlikte ürünler yasal olarak bir isim hakkına sahip olur. Böylece ürünleriniz izinsiz olarak çoğaltılamaz ve taklit edilemez hale gelir.

Dilovası Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ile iletişime geçebilirsiniz. Ticari hayatınızın ilk adımı olan marka tescili için Haldız Patent ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Vekalet vermeniz durumunda Marka Tescil işlemlerinizin tüm süreçleri ile uzman kadromuz ilgilenecektir. En kaliteli, hızlı ve etkileyici çözümler için Haldız Patent ofisini tercih edebilirsiniz.  

Haldız Patent Ofisi olarak; Marka Tescili, Telif Hakkı, Patent Tescili, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Faydalı Model Tescili konularında yurt içi ve yurt dışında olmak üzere uzman kadromuz ile danışmanlık ve vekillik hizmeti vermekteyiz. Evrakların tedarik edilmesi, takibi ve prosedürlerin tamamlanması aşamaları için Haldız Patent ofisimize güvenebilirsiniz.

Uzman kadromuz ile yürüttüğümüz bu süreçte gerekli prosedürlerin uygulanması, evrakların tamamlanması ve sürecin takibini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ile birlikte başvuru süreci başlamaktadır. Tüm evraklar Türk Patent ve Marka Kurumu’na tarafımızca teslim edilmektedir.

Şahıs ya da tüzel kişi olarak teslim edilmesi gereken evraklar;

  • Sürecin takibi ve yönetimini yapacak olan kişi ya da kurum için vekaletname,
  • Şahıs başvurularında T.C. kimlik numarası veya kimlik fotokopisi,
  • Tüzel kişi başvurularında vergi levhası ve faaliyet belgesi,
  • Şahıs ya da tüzel kişi olması fark etmeksizin markanın imgesel ifadesi, simgesi ya da işareti,
  • Her iki başvuru şekli için; banka dekontu.

Evraklarınızın tarafımızca eksiksiz, doğru ve hızlı bir şekilde teslim edilmesi ile birlikte kurumun onay için evrakları inceleme süresi başlamaktadır. Bu süreçte herhangi bir eksik ya da uygunsuz bir durum olmadığı görüldüğünde Marka Tescili başvurusu onaylanmaktadır. Onayın ardından markanızın ismi Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84