Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Geyve Marka Tescil

Geyve Marka Tescil
14 Kasım 2022

Geyve Marka Tescil

Ürünlerinizin yasal olarak bir isim hakkına sahip olmasını istiyor ve ürünlerinizi markalaştırmak istiyorsanız bunun için ürünleriniz için Marka Tescili yaptırmalısınız. Böylelikle ürünleriniz yasal olarak koruma altına alınır ve kopyalanma, taklit edilme gibi sorunlarda markanız korunur. Artık markalaşan ürünlerinizin tescil sonrası izinsiz olarak çoğaltılması ve taklit edilmesi yasaklanır.

Tüm bu yasal sürecin başlaması için öncelikle Türk Patent ve Marka Kurumu’na yani bilinen adıyla Türk Patent Enstitüsü’ne marka tescil başvurusunda bulunmalısınız. Başvurunuzun kabul edilmesi halinde ürününüzle ilgili tüm yasal haklara da sahip olursunuz.

Türk Patent Enstitüsü’ne başvurmak için belirli evrakların hazırlanması gerekmektedir. Tüm bu süreç ile yasal bir takipçinizin ilgilenmesini isterseniz Haldız Patent ofisimizde vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Geyve Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ofisimizle iletişime geçebilir, danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Haldız Patent Ofisi olarak verdiğimiz hizmetler; Marka Tescili, Patent Tescili, Telif Hakkı, Faydalı Model Tescili ve Endüstriyel Tasarım Tescili gibi konularda danışmanlık ve vekillik hizmeti vermekteyiz. Hem yurt içi hem de yurt dışında hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Vekillik hizmeti verdiğimizde tescil için evraklarınızın teslimi ve takip süreçleri ile uzman kadromuz ilgilenmektedir. Tescil başvurusu için şahıs ya da tüzel kişi olmanız fark etmemektedir. Yalnızca buna göre verilecek evraklar değişmektedir.

Marka Tescil şahıs başvurularında istenen evraklar arasında T.C. kimlik numarası ya da kimlik fotokopisi yeterli olurken, tüzel kişi başvuruları için faaliyet belgesi ve vergi levhası istenmektedir. Bunun yanı sıra her iki durumda da tescil için bankaya para yatırmanız ve dekontunu evraklar arasına koymanız gerekmektedir.

Tüm evrakların teslim edilmesinin ardından başvuru süreci başlamaktadır. Tüm evrakların tam ve eksiksiz olması ile birlikte uygun görülmeyen bir durum olmadığı sürece tescil işlemi onaylanmaktadır. Ancak uygun görülmeyen bir durum söz konusuysa, bu durumun düzeltilmesi için kurum size ek süre verir. Bu süreç içerisinde istenen tüm evrakların yine tam olması ve kusurların giderilmesi ile birlikte 2 aylık süreç dolmadan tekrar teslim edilmesi gerekmektedir.

Marka Tescil işlemlerinizde tüm bu süreçlerle Haldız Patent ofisi olarak uzman ekibimiz ilgilenmektedir. Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından Marka Tescil talebiniz onaylanmaktadır. Artık ürünleriniz marka değerine sahip olmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder.

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84