Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Başiskele Marka Tescil

Başiskele Marka Tescil
10 Kasım 2022

Başiskele Marka Tescil

Marka Tescil işlemleri, ürünlerin yasal haklarına sahip olmanız için önemli unsurlardandır. Ancak bunun için belirli prosedürler ve başvurulması gereken kurumlar vardır. Türk Patent ve Marka Kurumu bu konuda tek yetkili kurumdur.

Kuruma teslim edilecek evraklar ve izlenecek prosedürlerle alakalı olarak, tüm bu süreçlerde yanınızda olup, bilgi ve deneyimlerini aktaracak, aynı zamanda tüm süreci yönetecek bir kuruma ihtiyaç duyabilirsiniz. Bunun için Haldız Patent ofisi bir telefon kadar yakınınızdadır.

Uzman kadromuz ile başvuru sürecinizin başından sonuna kadar titizlikle takibini yaparak, tüm sürecin yönetimini üstlenmekteyiz.

Başiskele Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ofisimizin danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Sakarya başta olmak üzere tüm Türkiye’de ve yurt dışında danışmanlık ve vekillik hizmetleri faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Haldız Patent ofisi ile çalıştığınızda istenen tüm evraklarınız eksiksiz şekilde gerekli kuruma teslim edilir ve kısa sürede pozitif sonuçlar alınır.

Haldız Patent Ofisi olarak danışmanlık ve vekillik hizmeti verdiğimiz diğer işlemler;

  • Telif Hakkı,
  • Patent Tescili,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili’dir.

Tescil ya da Telif Hakları konusunda uzman kadromuza güvenebilirsiniz. Tüm prosedür ve bürokratik süreçlere hakim olan ekibimiz ile işlemleriniz kısa sürede sonuçlanır.

Marka Tescili başvurularınızı şahıs ya da tüzel kişi adına gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra vekillik hizmetlerimizden yararlandığınızda tüm süreci Haldız Patent olarak üstlenmekte ve profesyonel şekilde yürütmekteyiz.

Başvuru sürecinde evrakların eksiksiz olması ve herhangi bir kusur bulunmaması halinde başvuru süreci olumlu sonuçlanarak Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan onay gelmektedir. Onay sonrasında markanız Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanmaktadır. Bununla birlikte artık markanız Tescillenmiş olur ve ürünleriniz marka değerine sahip olur.  

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84