Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Gebze Marka Tescil

Gebze Marka Tescil
14 Kasım 2022

Gebze Marka Tescil

Ürünlerinizi markalaştırırken aynı zamanda değerlerini arttırırsınız. Ticarette önemli bir yere sahip olan markalaşma sürecinde Haldız Patent ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerine güvenebilirsiniz. Marka Tescili konusunda profesyonel şekilde tüm süreci yönetmekte ve en hızlı şekilde sonuç alınmasını sağlamaktayız.

Gebze Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ofisimizin danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Haldız Patent vekillik hizmetlerinden yararlanarak markanızı tescil ettirmeniz, rakiplerinizden bir adım öne geçmenizi sağlayacaktır. Çünkü Tescil için gerekli prosedürler ve evrakların toparlanması süreçleri tarafımızca profesyonel bir şekilde hızlıca gerçekleştirilmektedir.

Uzman kadromuz ile yılların bilgi ve deneyimlerini sizlere aktarırken bir yandan da en kaliteli hizmeti almanız için azami çaba sarf ediyoruz.

Haldız Patent olarak Marka Tescili dışında danışmanlık ve vekillik verdiğimiz diğer alanlar;

  • Patent Tescili
  • Telif Hakkı,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili’dir.

Tescil konularında evrakların teslimi, Tescil konularının muhattabı olan Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılmaktadır. Bu süreçte evrakların doğru, eksiksiz ve düzgün şekilde teslim edilmesi önemlidir. Aksi halde başvuru süreci uzamaktadır. Uygun görülmeyen ya da eksik evrağa sahip olan başvurular için kurum tarafından 2 aylık ek bir süre tanınmaktadır.

Haldız Patent ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Tescil için vekalet vermeniz durumunda tarafımızca tüm evraklar eksiksiz şekilde teslim edilmektedir. Tüm süreci uzman ekiplerimiz sizin yerinize takip eder ve onay almanızı sağlar. Haldız Patent ofisi olarak bu süreci hızlı, sorunsuz ve profesyonel şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Türk Patent ve Marka Kurumu’na teslim edilen evraklarda eksik ya da kusur olmaması halinde kurum başvuruyu onaylamaktadır. Onaydan sonraki süreçte markanızın ismi Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanır ve artık markanız tescillenmiş olur.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84