Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Gölcük Marka Tescil

Gölcük Marka Tescil
10 Kasım 2022

Gölcük Marka Tescil

Marka Tescili ticari hayatın önemli bir adımıdır. Bunun için yapılacak başvuruların da Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılması gerekmektedir. Ancak kurum Marka Tescili için bir takım evraklar istemektedir. Marka Tescili için başvuruyu şahıs ya da tüzel kişi olarak başvurabilirsiniz. Her iki şekilde de istenen belirli evrakların eksiksiz olarak teslimi gerekmektedir. Aksi halde kurum 2 aylık bir ek süre tanımakta, bu sürede eksiklikler giderilmezse tescil başvurunuzu onaylamamaktadır.

Marka Tescili ile yasal olarak koruma altına almak istediğiniz ürünleriniz için sürecin tüm kontrolünü ele alarak, çözüm ortağınız olabiliriz. Gölcük Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent Ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Tüm süreçlerinizde size profesyonel destek vererek, danışmanlık ve vekillik hizmetleri sunmaktayız.

Haldız Patent olarak Marka Tescili dışında sürdürmekte olduğumuz diğer çalışma alanlarımız;

  • Patent Tescili,
  • Telif Hakkı,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili’dir.

Ayrıca hem yurt içi hem de yurt dışında çalışmalarımızı büyük bir titizlikle ve profesyonel şekilde sürdürmekteyiz. Tüm Tescil ve Telif işlemlerinizde süreçlerinizin takip ve yönetimi için kurumumuza vekalet vermeniz yeterli olmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanmanız halinde, başvuru için gerekli evraklardan, başvuru sonuçlanana kadar olan süreç tarafımızca profesyonel bir şekilde yönetilmektedir. Tüm prosedürlere ve evrak bilgilerine hakim olmamız nedeni ile sürecin hızlanmasını sağlamaktayız.  

Evrakların toparlanması ve teslim edilmesi ile birlikte başvuru süreci başlar. Türk Patent ve Marka Kurumu tüm evrakları değerlendirdikten sonra onay ya da ek süre verir. Ek süre verilmesinin nedeni eksik evrak ya da uygun görülmeyen bir durumun olmasıdır. Haldız Patent ile Marka Tescil işlemlerinizi gerçekleştirdiğinizde tüm evraklarınız eksiksiz ve prosedürlere uygun şekilde teslim edilmektedir.

Dolayısı ile ek süre verilmez ve Tescil işlemleriniz kısa süre içerisinde nihayetlenir. Kurumun onay vermesi ile birlikte markanızın ismi Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanır. Bu süreçten sonra Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından markanız tescillenmiş olur. Artık ürünleriniz bir marka değerine sahiptir ve markalaşma süreci başarıyla tamamlanır.  

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84