Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

İzmit Marka Tescil

İzmit Marka Tescil
05 Kasım 2022

İzmit Marka Tescil

Marka Tescil işlemi ile ürünleriniz güvende olur ve marka değerine sahip olur. Özellikle ihracat yapan firmalar için ürünlerin marka değerine sahip olması önemlidir. Aynı zamanda ürünlerinizin koruma altına alınmasını ve ürünlerinizle ilgili yasal hakka sahip olmanızı sağlar. Firmalara birçok artısı bulunan Marka Tescil işlemleri Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuru ile başlamaktadır.

Bu süreçte Haldız Patent ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile birlikte tüm süreci profesyonel şekilde yönetip, bu süreçte başarılı sonuçlara ulaşmanız için çalışmaktayız. İzmit Marka Tescil işlemleriniz için de Haldız Patent ofisine güvenebilirsiniz.

Haldız Patent Ofisi evrakların hazırlanmasından, kuruma teslime kadarki süreçte tüm konuya hakim olduğundan bu zaman zarfındaki süreyi kısaltmaktadır. Bu da size zaman tasarrufu olarak geri döner. Yani mümkün olan en kısa sürede Marka Tescil işlemleriniz gerçekleşir ve markalaşma süreciniz başarıyla sonuçlanır.

Başvuruyu şahıs ya da tüzel kişi olarak sizin adınıza kurumumuz gerçekleştirmektedir. Şahıs için istenen evraklar;

  • Banka Dekontu,
  • Markanızın imgesel ifadesi,
  • T.C. kimlik numaranız ya da kimlik fotokopisidir.

Tüzel kişi için istenen evraklarda ise yalnızca kimlik numarası veya kimlik fotokopisi yerine faaliyet belgesi ve vergi levhası değişmektedir. Ayrıca işlemleriniz vekil aracılığı ile gerçekleşecekse, vekaletname belgesi de istenen evraklar arasındadır.

Haldız Patent ofisi uzman kadrosu ile tüm bu süreçle titizlikle ilgilenip, evrakların gerekli kuruma teslimini eksiksiz şekilde yapmaktadır. Bu süreçte en doğru, eksiksiz ve en hızlı şekilde evrak teslimini gerçekleştirerek en kısa sürede çözüme ulaşmayı hedeflemekteyiz.  

Evrakların teslimi sonrası Türk Patent ve Marka Kurumu’nun tüm evrakları incelemesi beklenir. Süreç sonunda uygunsuz bir durum ya da eksik evrak durumu söz konusu değilse, Marka Tescil başvurusu onaylanmaktadır. Onay sonrası marka isminiz Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84