Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Kocaali Marka Tescil

Kocaali Marka Tescil
04 Aralık 2023

Marka Tescil, ticari başlangıç için önemli bir yere sahiptir. Bunun için ise gerekli prosedürler, evraklar, bürokratik işlemler ve bekleme süreci yer almaktadır. Tüm bu süreçlerinizi profesyonel şekilde yönetip hızlı bir aksiyon almanızı sağlayacak bir firma ile çalışmanız işlerinizi hızlandırdığı gibi, ticari kariyerinize bir adım önde başlamanızı sağlar.

Haldız Patent Ofisi olarak, Marka Tescil sürecindeki tüm ihtiyaçlarınız için uzman kadromuzla danışmanlık ve vekillik hizmetleri sunmaktayız. Marka Tescili danışmanlık ve vekillik hizmetimiz dışında sürdürdüğümüz hizmetler arasında; Telif Hakkı, Patent Tescil, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Faydalı Model Tescili de yer almaktadır.

Tüm bu faaliyetlerimizi yurt içinde sürdürdüğümüz gibi yurt dışında da sürdürmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında yukarıdaki bahsi geçen tüm süreçlerde danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz bulunmaktadır.  

Kocaali Marka Tescil için Haldız Patent Ofisi danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Şahıs ya da tüzel kişi olarak başvuracağınız Marka Tescili için uzman kadromuzla birlikte sizlere en kaliteli, en hızlı ve çözüm odaklı hizmeti sunmaktayız.

Şahıs ya da tüzel kişi olarak başvurmanız istenen evraklarda bir takım değişikliğe neden olacaktır. Şahıs başvuruları için kimlik numarası veya kimlik fotokopisi yeterli olurken, tüzel kişi başvurularında kimlik bilgileri istenmez. Bunun yerine faaliyet belgesi ve vergi levhası istenmektedir. Tüm bu evrak toparlama, bürokratik süreçler, prosedürler gibi işlemlerle uzman kadromuz ilgilenmektedir.

Tüm evrakların eksiksiz olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na teslim edilmesi sonucunda evrakların kontrolü için beklenir. Herhangi bir uygunsuzluğun bulunmaması ve evrakların tam olması sonucu Marka Tescili başvurunuz kurum tarafından onaylanmaktadır. Onaylama işlemi sonrası ise markanızın ismi Resmi Marka Bülteni’nde yer alacaktır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84