Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Sapanca Marka Tescil

Sapanca Marka Tescil
04 Kasım 2022

Sapanca Marka Tescil

Marka Tescil işlemleri ticari hayatın tam anlamıyla başlangıcıdır. Diğer ürünlerden ayrılmanızı ve farklı olduğunuzu anlatmanızı sağlar. Bu nedenle Marka Tescili ile birlikte rakiplerinizden bir adım öne çıkarsınız.

Marka Tescili için başvuru yapacağınız kurum Türk Patent ve Marka Enstitüsü’dür. Kuruma başvuru için gerekli evraklar ve prosedürler bulunmaktadır. Evrakların toparlanması, teslimi, uyulması gereken prosedürler ve bürokratik işlemlerle ilgili süreçlerin takibi gerekmektedir. Tüm bu süreç için Haldız Patent Ofisi’ne güvenebilirsiniz. Uzman kadromuz sizin için süreci profesyonel olarak, hızlı ve en iyi şekilde yöneterek Marka Tescilinizi en kısa sürede almanızı sağlamaktadır.

Sapanca Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent Ofisi olarak, danışmanlık ve vekillik hizmeti sunmaktayız. Tüm prosedürlere hakim uzman kadromuz ile kaliteli, hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktayız.  

Markanızı güvence altına alırken, Marka Tescil sürecinin tüm aşamalarında uzman kadromuz ile sizlere destek vermekteyiz. Danışmanlık veya vekillik hizmetlerimizden Marka Tescil dışında, Telif Hakkı, Patent Tescil, Endüstriyel Tasarım Tescili ve Faydalı Model Tescili konularında da yararlanabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz tüm konularda danışmanlık veya vekillik hizmetlerimiz kapsamında sürecin tüm aşamalarında aktif rol oynayıp, gerekli takibini yaparak, sürecin hızlı bir şekilde tamamlanması sağlamaktayız.

Tüm bu alanlarda faaliyetlerimizi hem yurt içinde hem de yurt dışında sürdürmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında tescil işlemleri ve telif hakkı gibi konuların tüm süreçlerinde Haldız Patent danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Türk Patent ve Marka Enstitüsü’ne şahıs ya da tüzel kişi olarak başvuru yapabilirsiniz. Şahıs başvurularında istenen evraklar;

  • Başvuru sahibinin kimlik fotokopisi ya da kimlik numarası,
  • Marka Tescil sınıfınıza göre bankaya ödediğiniz paranın dekontu,
  • Ürünün imgesel ifadesi ya da işareti,
  • Varsa vekiliniz için vekaletname.

Tüzel kişi başvurularında istenen evraklar ise;

  • İş yerinin faaliyet belgesi ve vergi levhası,
  • Marka Tescil sınıfınıza göre bankaya ödediğiniz paranın dekontu,
  • ürünün imgesel ifadesi ya da işareti
  • Varsa vekil için vekaletname.

Haldız Patent vekillik hizmetlerimizden yararlandığınızda tüm bu evrakların teslimi ve takibini yaparak Marka Tescil onayı sürecinizi hızlandırmaktayız.

Haldız Patent uzman kadrosu, tüm evraklarınızı eksiksiz olarak Türk Patent ve Marka Kurumu’na teslim etmektedir. Kurumdan onay beklenen sürenin takibi yapılır. Herhangi bir uygunsuzluğun bulunmaması ve evrakların eksiksiz olması sonucu Marka Tescili başvurusu onaylanmaktadır. Onaylama işlemi sonrası ise marka ismi Resmi Marka Bülteni’nde yayınlanmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84