Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Cumayeri Marka Tescil

Cumayeri Marka Tescil
20 Ocak 2023

Ürününüzü markalaştırmaya karar verdiyseniz bunun için izlemeniz gereken adımlar bulunmaktadır. Bu adımı Cumayeri Marka Tescil için Haldız Patent ile atmanız halinde ticari hayatınıza rakiplerinizden bir adım önde başlarsınız. Markalaşma sürecinizde yanınızda olan, danışmanlık ve vekillik hizmeti veren Haldız Patent Ofisi tescil için gerekli olan tüm süreci itina ile takip etmektedir. 

Ürünlerinizi markalaştırmanız ileride doğabilecek taklit ya da izinsiz çoğaltma gibi sorunların önüne geçmektedir. Bu açıdan ürününüz için en kısa sürede Marka Tescil işlemlerinizi başlatmanızda yarar var. Bu süreçte hem danışmanlık hem de vekillik olmak üzere sizlere ihtiyaçlarınız doğrultusunda profesyonel hizmet sunmaktayız.

Şahıs ya da tüzel kişi olarak marka başvurusu yaparken istenecek evraklar,

  • Tüm süreci yönetip, başvuruyu yapacak olan kişi ya da kurum için vekaletname,
  • Şahıs başvurusu ise; T.C. kimlik numarası veya kimlik fotokopisi,
  • Tüzel kişi başvurusu ise; vergi levhası ve faaliyet belgesi,
  • Şahıs ya da Tüzel kişi için fark etmeksizin markanın imgesel ifadesi ya da işareti,
  • Şahıs ya da Tüzel kişi için fark etmeksizin banka dekontu.

Belgelerinizin eksiksiz şekilde oluşturulması ve teslim edilmesi önemlidir. Teslim sonrası belgelerde eksik olması halinde başvurunuz bekleme sürecine girecektir. Verilen süre yaklaşık olarak 2 ay kadardır. Ancak bu durum markalaşma sürecinizin uzamasına neden olur.

Haldız Patent tecrübeli kadrosuyla tüm süreçlere ve prosedürlere hakim bir şekilde evraklarınızı eksiksiz şekilde Türk Patent ve Marka Kurumu’na teslim etmektedir. Başvurunun onaylanması sonrası, markanız Resmi Marka Bülteni’nde yer almaktadır. Artık markanız Tescil edilmiş olup, bundan sonraki süreçte markanız koruma altına alınmaktadır.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84