Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Darıca Patent Ofisi

Darıca Patent Ofisi
20 Ocak 2023

Darıca Patent Tescil Ofisi

Marka Tescil işlemlerinde başvuru; Türk Patent ve Marka Kurumu’na yapılmaktadır. Başvuru sürecinde şahıs ya da tüzel kişi olarak başvuru yapılabilmektedir. Ancak teslim edilmesi gereken evraklar buna göre değişiklik gösterebilmektedir. Uyulması gereken prosedürler ve gerekli evrakların teslimi ile birlikte Marka Tescil başvuru süreciniz başlamaktadır.

Evraklar teslim edildikten sonra kurumun onay vermesi beklenir. Bu sırada evraklarda görülen herhangi bir sorunda kurum 2 aylık ek bir süre tanır. Bu süre zarfında gerekli eksikliklerin giderilmesi beklenir. Tüm bu süreçte Haldız patent danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizle markalaşma sürecinde daimi destekçiniz ve çözüm ortağınız olmaktayız.

Haldız Patent ofisi olarak Marka Tescili dışında danışmanlık ve vekillik hizmeti verdiğimiz diğer faaliyetler; Patent Tescili, Faydalı Model Tescili( Patent), Endüstriyel Tasarım Tescili ve Telif Hakkı’dır. Hem yurt içinde hem de yurt dışında profesyonel şekilde yürüttüğümüz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İşinde profesyonel bir danışmanlık hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an Haldız Patent ofisi danışmanlık hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Marka Tescil konusunda firmamıza ve uzman kadromuza güvenebilirsiniz. Haldız Patent ofisinde en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde alabilirsiniz.

Türk Patent ve Marka Kurumu’na şahıs ya da tüzel kişi olarak başvuru yapabilirsiniz. Marka Tescil işlemleriniz için vekalet verdiğinizde sizin için evraklarınızı düzenler ve eksiksiz şekilde teslimini gerçekleştiririz. Bu durum sürecin hızlanmasını sağlar.

Darıca Marka Tescil işlemleriniz için Haldız Patent ofisi ile iletişime geçebilirsiniz. Uzman kadromuzla birlikte verdiğimiz profesyonel danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yurt içinde olduğu gibi yurt dışında da yararlanabilirsiniz.

Başvuru sürecinin profesyonel şekilde yönetilmesi, kuruma gönderilen evrakların onaylanmasını sağlar. Bu durum zamandan tasarruf edilmesini ve en hızlı şekilde markalaşma sürecini oluşturur.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84