Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Körfez Patent Ofisi

Körfez Patent Ofisi
20 Ocak 2023

Marka Tescili, ürünleri yasal olarak koruduğu gibi, ürünlerin marka değerine sahip olmasını da sağlamaktadır. Bu açıdan hem yurt içi hem de yurt dışında ürünlerini pazarlayanlar için Marka Tescilinin önemi büyüktür. Firmalar markalarını tescil ettirerek dünyaca ünlü markalar arasında yerini almak için ilk adımı atarlar.

Marka Tescili için öncelikle Türk Patent ve Marka Kurumu’na başvuru yapılmalıdır. Tüm evrakların eksiksiz iletilmesi sonrası kurumun incelemesi beklenir. İnceleme sonrası evraklarda eksik ya da uygunsuz herhangi bir durum söz konusuysa kurum size 2 aylık bir ek süre tanır. Bu sürenin amacı verilen süre içerisinde eksiklerin giderilip, tekrar kuruma iletilmesidir.

Ancak evraklarda ya da herhangi bir durumla ilgili sorun görülmediğinde kurum marka tescil başvurunuza olumlu yanıt verir. Bununla birlikte artık marka isminiz Resmi Marka Bülteni listesinde yer alır. Markalaşma süreciniz bu son adımla birlikte tamamlanır.

Tüm bu sürecin profesyonel bir şekilde yönetilmesini ve kısa süre içerisinde Marka Tescilinizi elde etmek isterseniz Haldız Patent ofisine başvurabilirsiniz. Körfez Patent Ofisi  için de Haldız Patent ofisimizin danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Marka Tescili dışında Haldız Patent ofisimizden alabileceğiniz diğer hizmetler;

  • Telif Hakkı,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili,
  • Patent Tescili konularıdır.

Hizmetlerimizi hem yurt içi hem de yurt dışında sürdürmekteyiz.

Tescil veya Telif hakları konusunda uzman kadromuz ile etkili ve hızlı çözümler üreterek, mümkün olan en kısa sürede işlemlerinizi sonuçlandırıyoruz.

Evrakların teslimi, uyulması gereken prosedürler ve başvuru sürecinizdeki bekleyiş için sizleri uğraştırmıyoruz. Haldız Patent olarak, markalaşma sürecinizin takibini ve yönetimini en iyi, hızlı ve profesyonel şekilde gerçekleştiriyoruz. Vekillik hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için kurumumuza vekaletname vermeniz yeterli olacaktır. Geriye kalan tüm işlemlerle sizin adınıza uzman kadromuz ilgilenecektir.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84