Haldız Patent - Sakarya Marka Tescil - Iso Belgelendirme
Telefon
Whatsapp

Düzce Patent Ofisi

Düzce Patent Ofisi
20 Ocak 2023

Ürünlerinizin tüm yasal haklarını elde etmek istiyorsanız ürünlerinizin Marka Tescilini gerçekleştirmelisiniz. Bunun için gerekli bir takım prosedürler bulunmaktadır. Markanız Tescillendikten sonra izniniz olmadan ürününüzün çoğaltılması veya taklit edilmesi gibi durumlarda yasal olarak tüm hukuki haklara sahip olursunuz.

Ayrıca diğer ürünlerden farklı olduğunuzu ispatlarsınız. Marka Tescili için başvurmanız gereken kurum Türk Patent ve Marka Kurumu’dur. Gerekli prosedürler ve evraklarla birlikte kuruma başvurunuzu şahıs ya da tüzel kişi olarak bildirmelisiniz.

Eğer süreçle kendiniz ilgilenmek istemezseniz de yasal temsilciniz ilgilenebilmektedir. Haldız Patent ofisimizin vekillik hizmetlerinden yararlandığınızda, Marka Tescil başvurunuz sırasında gerekli tüm işlemlerle uzman kadromuz ilgilenmektedir. Tüm prosedüre hakim olan uzmanlarımızın tamamlayacağı evraklar neticesinde kısa süre içerisinde başvuru işlemlerleri eksiksiz şekilde tamamlanır.

Düzce Bölgesin de Patent  için de Haldız Patent ofisimizin danışmanlık ve vekillik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
Yalnızca Düzce Merkez değil, tüm Türkiye ve yurt dışı da dahil olmak üzere danışmanlık ve vekillik hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Haldız Patent ofisimizden Marka Tescili dışında danışmanlık ve vekillik alabileceğiniz diğer hizmetlerimiz;

  • Telif Hakkı,
  • Endüstriyel Tasarım Tescili,
  • Faydalı Model Tescili,
  • Patent Tescili’dir.

Danışmanlık ve vekillik verdiğimiz tüm hizmetlerde uzman kadromuz ile profesyonel şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sizler için hızlı ve etkili çözümler üreterek, hizmet beklediğiniz konularda daha kısa sürede sonuç alabilmenizi sağlıyoruz.

Marka Tescili konusunda da tüm evrakların eksiksiz olması ve gereken prosedürlere uyulması, sürecin kısalması bakımından önemlidir. Aksi takdirde eksik evrak ya da uygunsuz bir durum söz konusu olduğunda kurum başvuruya ek süre tanır. Bu da sizin için sürenin uzaması demektir.

Haldız Patent ofisi ile çalıştığınızda tüm evraklarınız eksiksiz şekilde teslim edilir ve kısa sürede olumlu sonuçlar alınır. Türk Patent ve Marka Kurumu’nun incelediği evraklarda herhangi bir eksik ya da kusur görülmediği takdirde kurum Marka Tescilini onaylamaktadır. Daha sonra markanız Resmi Marka Bülteni’nde yer alır ve süreç sona erer. Bültende markanızın yer almasıyla birlikte ürünlerinizin tüm yasal haklarına sahip olursunuz.

Danışmanlık ve vekillik hizmetlerimiz kapsamında Haldız Patent Ofisi uzman kadrosu ile birlikte, sizin için tüm süreçleri yönetir, takip eder ve evrakları eksiksiz şekilde teslim eder. Markalaşma sürecinde tüm ihtiyaçlarınız için Haldız Patent uzman kadrosu ile daima yanınızda.  

Detaylı bilgi ve iletişim için hemen arayın: 0533 556 77 84